środa, 18 marca 2015

Share Week

Słyszeliście o czymś takim?  O co chodzi? Typujesz trzy blogi, które lubisz i które polecasz. I polecasz - według następujących zasad:

  1. Na swoim blogu / vlogu publikujesz materiał, w którym polecasz trzech innych autorów
  2. Kryterium jest jakość, “ważność” danego blogera w Twoim życiu, jego lub jej wpływ na Twoje życie, efekt “wow” i inne niezwiązane z zasięgami sprawy
  3. Link do swojego materiału-polecenia wrzucasz do komentarzy pod tym wpisem
  4. Swoje polecenia z Twojego bloga/vloga przepisujesz też do formularza w tym wpisie
  5. Dobrze się bawisz :)
Szczegóły znajdziecie tu:Znalazłam już kilka fajnych blogów dla mnie i postanowiłam dorzucić moje 3 grosze :) Oczywiście zachęcam wszystkich do przejrzenia wszystkich propozycji i dzielenia się swoimi wyborami.

1. Wydawnictwo Jaguar od kuchni
Każdy, kto choć trochę zapoznał się z książkami młodzieżowymi wie, że Jaguar jest jednym z najlepszych wydawnictw na rynku. Prowadzi po za tym świetnego bloga. Znajdziemy tam informacje o książkach i komentarze do ważnych wydarzeń z "czytelniczego" świata. A wszystko przepełnione świetnym poczuciem humoru.

2. Na zimowy i letni wieczorek


Tego bloga lubię przede wszystkim za szczerość i krytyczne podejście. Jak coś jest nie tak - Autorka nie zawaha się o tym napisać. A to, że często mamy podobne zdanie i chyba dosyć podobny gust tylko umacnia mnie w moim wyborze.

3. Nieśmigielska.com


Nie jest to blog książkowy, ale należy do moich ulubionych (i to nie dlatego, że czasami tam się pojawiam). Nieśmigielska robi świetne zdjęcia, bywa w ciekawych miejscach a otaczającą rzeczywistość komentuje z dużym dystansem i poczuciem humoru.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz